Türkülere gönül Verenlerin Radyosu..

Türkiye’nin kalite belgeli ilk ve tek Türk Halk müziği radyosu Medya FM bir halkın gerçek tarihini yansıtacak olan şiirleri türküleri ağıtları ve destanlarıdır. Türk insanı binlerce yıllık tarihini Türküler düşünüp türküyle söyleşmeyi bir gelenek haline getirmiştir hayatın en kötü karanlıklarını yırtarak insanların yüreğine ulaşmış kimi zaman vazgeçilmez bir ezgi kimi zaman engin aşılmaz dağlardan yükselen bir ağıt kimi zamandan coşku ve sevincin elçisi olmuş türküler nice sevdalı yürekler Türkülerde buluşmuş dilimizin tuzu biberi olmuştur Medya FM...

Yeni neslinde halk müziğine gönül vermeye başladığı günden bugüne Türkülerimizin gelecek kuşaklara da en kaliteli ve en modern şekliyle ulaşmasında kararlılığını sizden aldığı güçle sürdürecektir..Türk insanı karanlık kuyularda açılmış çiçekler gibi sevmiş türkülerimizi biz Türküleri sevdik Türkülere yürek verdik Türkülerle coşuyoruz.

Medya FM TV PRODÜKSİYON ve YAYINCILIK A.Ş. ünvanlı ve Medya FM logosu ile İstanbul ilinden 94.0 Mhz. frekansından bölgesel olarak Türkiye’nin kalite belgeli ilk ve tek Türk halk müziği radyosu olarak yayın yapmaktayız.

Medya FM ailesi olarak 22 yılı aşkın süredir türkülerin dili ve samimiyeti ile aynı frekansta aynı isimle ve aynı tarzla yayın yapmanın haklı gururunu yaşıyoruz 15 kw gücünde vericimiz çamlıca ve stüdyo teknik alt yapısını tamamlamış ekipmanı ile İstanbul ve Marmara bölgesinde ve Türkiye’nin bir çok ilinde karasal yayınımızla ve dünyanın her yerine uydu yayını ile geniş kitlelere ulaşmaktayız. Türkülerin sıcaklığı ve coşkusuyla haberden sanata, eğitimden sağlığa, spordan ekonomiye, içerikli programlarımızla hedef kitlesi nezdinde de yoğun olarak dinlenen bir radyo istasyonuyuz.


 


 

Medya FM Canlı Dinle